Plotrové nože

Počet produktov: 21

Zobrazuje sa 1-21 z 21 položiek

Aktívne filtre

V tejto kategórií nájdete plotrové nože rôznych druhov použiteľné v rezacích plotroch množstvo značiek ako napr. Roland, Secabo, Mimaki, Seiki, Liyu, GCC, PCUT, Summa D, Graphtec CB09 a množstvo iných. 

V ponuke máme plotrové nože s uhlami 30° (so žltou krytkou), 45° (s červenou krytkou) alebo 60° (s modrou krytkou).

  1. Plotrové nože s uhlom 30° sú vhodné skôr na menej hrubé, ale napr. tvrdšie fólie. Na priveľmi malé prvky alebo písmo odporúčame skôr nôž s vyšším uhlom. 
  2. Uhol 45° patrí medzi najpoužívanejší, a to práve preto, že tvorí určitý medzistupeň medzi uhlami 30° a 60°. Takéto nože sú používané na širokú škálu nažehlovacích alebo samolepiacich plotrových fólií. Pokiaľ plánujete vyrezávať najmä nažehlovacie Flex alebo Flock fólie, plotrové nože s uhlom čepele 45° budú zrejme Vaše najpoužívanejšie.  
  3. Nože do plotrov s uhlom čepele 60° sú používané na vyrezávanie hrubších materiálov. Čo sa veľkosti vyrezávaného písma týka, pokiaľ plánujete vyrezávať veľmi malé a detailné prvky, nôž 60° bude v porovnaní s ostatnými uhlami najefektívnejší. 

Uvedené informácie predstavujú len zjednodušený základný rámec. Správny výber noža do plotra záleží od viacerých faktorov, skúseností a zvyku jednotlivých zákazníkov. 


AKCIA:

Pri kusovom odbere je cena za kus 3,99 €, pri odbere aspoň 5 ks je cena za kus 3,59 € a pri odbere min. 10 ks je cena za kus 3,39 €.